Camere de supraveghere • Cabluri optice • Conectica • Accesorii

Cabluri cu fibra optica Detalii

Cabluri de date Detalii

Diferite aparate Detalii

Amplificatoare optice Detalii

Cabluri coaxiale Detalii

Aparate de lipit Detalii

Camere de supraveghere Detalii

CABLE SRL

Acum si pe aparatul tau mobil!

Cable SRL este dealer autorizat CORNING. Cablurile optice CORNING sunt cele mai performante cabluri pe plan mondial.

Produse PROMOTIONALE:

Cabluri cu fibra optica CORNING
Conectica cabluri optice
CAMERE Supraveghere + Conectica
Aparate lipit si masura fibra optica
Cabluri Coaxiale + Conectica
Cabluri date
Cabluri alarma / incendiu
Cabluri Electrice
Statii Digitale
Transmitere optice, EDFA, Noduri, Relee
Echipamente active pt fibra optica
Echipamente Ubiquiti si MikroTik
GPON, ONU, EDFA Combiner, ODB, PLC, NOD
Ethernet Over Coax - EOC
Filtrare dupa Branduri

Switch Optic Redundant

Adaugat in Switch REDUNDANT pt retele optice • 14/07/2016

Se utilizeaza pt siguranta retelelor de fibra optica. In acest echipament se intra cu 2 tronsoane de fibra optica si se iese cu o fibra optica, astfel in cazul in care un tronson de fibra se avariaza,...

Mai multe detalii

Amplificator Optic EDFA1550 -17 dBm

Adaugat in Amplificatoare optice EDFA • 14/07/2016

Amplificatoare  1550 nm ( EDFA )- 17 dBm cu 2 Surse de AlimentareErbium-Doped Fiber Amplifier (EDFA) with SNMP, 1550±10nm,  output optical power range of 13~26dBm,  input power -10 + 10,  SC/APC ...

Mai multe detalii

BULLET M2-HP

Adaugat in Ubiquiti • 14/07/2016

2.4GHz Bullet, AIRMAX, HP  ,  Access point de exterior, Interfaţa de reţea: 100BASE-TX (Cat. 5, RJ-45), Putere de emisie: până la 28 dBm, rata de transfer 100+ Mbps la 50+ km  (dependent antena...

Mai multe detalii

Cablu optic Corning A-DQ(BN)2Y - 1.400 N

Adaugat in Cabluri Aeriene si Subterane • 02/02/2016

 Single Mode, grosime 8,0 mm  ; Central Tub, Rezistenta 1.400 N ; Are Kevlar pt rezistenta la intindere . Protectie la Rozatoare si la Ultra Violete . Acest cablu este pt exterior , pt intindere pe ...

Mai multe detalii

Cablu optic 2 Fibre cu SUFA

Adaugat in Cablu optic FTTH • 13/08/2016

Cablu optic FTTH de exterior 2 fibre Single Mode cu sufa metalica. Diametru cablu: 5,3/2mm, greutate: 21,7kg/km, Tensiune de intindere: 1000N.    A) 2 elemente de rezistenta non-metalice -FRP parale...

Mai multe detalii

Camera de supraveghere analog High Vision - HVAN100TVLF20

Adaugat in Analog • 22/06/2016

Pret   27 Euro/buc + TVA 1/3" Senzor CMOS 960H, 1000 linii, cu IR LED IR: ¢5X24PCS Distanta IR: 20 M Lentila Fixa  3.6 mm/F2.0 Rezistenta la apa: IP66 Carcasa metalica Marime: 142(W) x70(H) x66(D...

Mai multe detalii

Camera de supraveghere "All in one" High Vision HVHD-25MZF1.0

Adaugat in All in one • 17/08/2016

Pret      17  Euro + TVA 1/3" 1  Megapixel CMOS Sensor             720P             Vandalproof IR Dome Camera              IR range: 25 M      ...

Mai multe detalii

Cablu RG6 cu sufa - T60

Adaugat in Cabluri coaxiale cu sufa • 13/08/2016

TRIPLU  Ecranat ; Braid 60%,  fir conductor de 1,02 mm  -  otel  Cuprat.  Teletronik Germany    Role disponibile: 305 ml  sau 1000 ml...

Mai multe detalii

DVR TRIBRID Dahua HCVR4104C-S2

Adaugat in DVR Tribrid Dahua • 17/08/2016

 Pret  50 Euro/buc + TVA Tribrid 720P 4CH Tribrid 720P Support HDCVI/Analog/IP Video input H.264 dual-stream video compression HCVR4104/4108C-S2: All channel 720P reco...

Mai multe detalii

Camera de supraveghere IP High Vision- HVIP20MZF24

Adaugat in IP • 17/08/2016

Pret   47 Euro/buc + TVA SONY Low Illumination  2,4 MP CMOS Sensor                        HISILICON Hi3516C                       ...

Mai multe detalii

Aparat de testare IPC-8600DMOVT

Adaugat in TESTERE • 18/08/2016

Pret    4100 Ron/buc + TVA (generatia a 7-a ) Verifica si regleaza camere: HDCVI, ANALOG, IP Are TDR (verifica integritatea cablurilor coaxiale,  FTP, UTP, SPTP,  alarma, incend...

Mai multe detalii