Camere de supraveghere • Cabluri optice • Conectica • Accesorii

Cabluri cu fibra optica • Conectica pentru cabluri optice si coaxiale • Camere de supraveghere • Furnizam echipamente de telecomunicatii (cabluri optice, coaxiale si conectica, accesorii) pentru cele mai importante companii de telecomunicatii din Romania.

CABLE SRL

Dealer autorizat CORNING

Cabluri cu fibra optica CORNING
Conectica cabluri optice
CAMERE Supraveghere + Conectica
Aparate lipit si masura fibra optica, OTDR
Cabluri Coaxiale + Conectica
Cablu UTP, FTP, SFTP, FTP Sufa, Telefonie
Cabluri alarma / incendiu
Cabluri Electrice
STATII DIGITALE
Transmitere optice, EDFA, Noduri, Relee
Mediaconvertoare, Switch REPOTEC, MiniGBIC, Gate, Router
Echipamente pt transmisie RADIO
GPON, ONU, EDFA Combiner, ODB, PLC, NOD
EOC (transmisie Internet + TV pe coaxial)
Filtrare dupa Branduri

Receptor optic cu Filtru WDM- pt GPON

Receptor cu 1 iesire RF Sensibilitate - 8 dBm

Adaugat in Receptor optic cu Filtru WDM- pt GPON • 30/05/2018

Receptor CATV FTTH ,cu AGC, 1 iesire RF, cu filtru WDM, nivel optic intrare -2 la -8 dBm si are un nivel de iesire pe RF:  80 dB pt -8 dBm intrare optica, conectori...

Mai multe detalii

Receptor TBN100B cu 1 iesire RF Sensibilitate -16 dBm

Adaugat in Receptor optic cu Filtru WDM- pt GPON • 04/11/2016

Receptor CATV FTTH ,cu AGC, 1 iesire RF, cu filtru WDM,   nivel optic intrare -2 la -16 dBm si are un nivel de iesire pe RF:     75 dB pt -16 dBm intrare optica,...

Mai multe detalii

Receptor pt GPON cu 2 iesiri OR8000 F

Adaugat in Receptor optic cu Filtru WDM- pt GPON • 21/06/2017

2 iesiri x 104 dB,         CU ISOLATOR FILTER BLOCK 1490 nm ,  without downstream ,         SC/APC, -9 dBm sensibilitate,  alimentare externa 220V         Ar...

Mai multe detalii

Receptor pt GPON cu 2 iesiri OR8000 F- cu MANAGEMENT

Adaugat in Receptor optic cu Filtru WDM- pt GPON • 21/06/2017

2 iesiri x 104 dB, CU ISOLATOR FILTER BLOCK 1490 nm ,  without downstream ,         SC/APC, -9dBm sensibilitate,  alimentare externa 220V         Are afisajul in ...

Mai multe detalii