Camere de supraveghere • Cabluri optice • Conectica • Accesorii

Cabluri cu fibra optica • Conectica pentru cabluri optice si coaxiale • Camere de supraveghere • Furnizam echipamente de telecomunicatii (cabluri optice, coaxiale si conectica, accesorii) pentru cele mai importante companii de telecomunicatii din Romania.

CABLE SRL

Dealer autorizat CORNING

Cabluri cu fibra optica CORNING
Conectica cabluri optice
CAMERE Supraveghere + Conectica
Aparate lipit si masura fibra optica, OTDR
Cabluri Coaxiale + Conectica ; Amplificatoare
Cablu UTP, FTP, SFTP, FTP Sufa, Telefonie
Cabluri alarma / incendiu
Cabluri Electrice
STATII DIGITALE
Transmitere optice, EDFA, Noduri, Relee
Mediaconvertoare, Switch REPOTEC, MiniGBIC, Gate, Router
Echipamente pt transmisie RADIO
GPON, ONU, EDFA Combiner, ODB, PLC, NOD
EOC (transmisie Internet + TV pe coaxial)
Filtrare dupa Branduri

Receptor optic cu Spliter WDM-pt GPON

Mini receptor pt GPON -intra fibra, iese fibra + 2 iesiri RF x 82 dB

Adaugat in Receptor optic cu Spliter WDM-pt GPON • 04/11/2016

Intra fibra, iese fibra PON, 2 iesiri RF x 82 dB Are Spliter WDM SC/APC,  (1550nm intrare si 1310/149nm iesire)  -15 dBm sensibilitate. Are AGC Acest mini receptor inlocuieste...

Mai multe detalii

Receptor optic: intra fibra, iese fibra PON + 2 RF x 104 dB

Adaugat in Receptor optic cu Spliter WDM-pt GPON • 06/02/2017

Intra fibra, iese fibra PON + 2 iesiri RF x 104 dB Are Spliter WDM.         SC/APC (1550nm intrare si 1310/149nm iesire),         -9 dBm sensibilitate; se afiseaz...

Mai multe detalii

Receptor optic: intra fibra, iese fibra PON + 2 RF x 104dB - MANAGEMENT

Adaugat in Receptor optic cu Spliter WDM-pt GPON • 06/02/2017

Intra fibra, iese fibra PON + 2 iesiri RF x 104 dB,         Are Spliter WDM (1550nm intrare si 1310/1490nm iesire),  -9 dBm sensibilitate; se afiseaza pe un display;       ...

Mai multe detalii