Camere de supraveghere • Cabluri optice • Conectica • Accesorii

Cabluri cu fibra optica • Conectica pentru cabluri optice si coaxiale • Camere de supraveghere • Furnizam echipamente de telecomunicatii (cabluri optice, coaxiale si conectica, accesorii) pentru cele mai importante companii de telecomunicatii din Romania.

CABLE SRL

Dealer autorizat CORNING

Cabluri cu fibra optica CORNING
Conectica cabluri optice
CAMERE Supraveghere + Conectica
Aparate lipit si masura fibra optica, OTDR
Cabluri Coaxiale + Conectica ; Amplificatoare
Cablu UTP, FTP, SFTP, FTP Sufa, Telefonie
Cabluri alarma / incendiu
Cabluri Electrice
STATII DIGITALE
Transmitere optice, EDFA, Noduri, Relee
Mediaconvertoare, Switch REPOTEC, MiniGBIC, Gate, Router
Echipamente pt transmisie RADIO
GPON, ONU, EDFA Combiner, ODB, PLC, NOD
EOC (transmisie Internet + TV pe coaxial)
Filtrare dupa Branduri

Spliter PLC

Spliter PLC 1x2

Adaugat in Spliter PLC • 13/08/2016

Spliter optic PLC (Planar Lightware Circuit) 1x2, 1260-1650nm, steel tube 60x7x4mm, fibra 0.9mm, fara conectori    1×2 PLC splitter, SMF-28e 0.25mm bare fiber, body size 50*7*4mm, 1260~1650nm, 1m p...

Mai multe detalii

Spliter PLC 1x4

Adaugat in Spliter PLC • 13/08/2016

Spliter optic PLC (Planar Lightware Circuit) 1x4, 1260-1650nm, steel tube 60x7x4mm, fibra 0.9mm, fara conectori  1×4 PLC splitter, SMF-28e 0.25mm bare fiber, body size 50*7*4mm, 1260~1650nm, 1m pigt...

Mai multe detalii

Spliter PLC 1x8

Adaugat in Spliter PLC • 13/08/2016

Spliter optic PLC (Planar Lightware Circuit) 1x8, 1260-1650nm, steel tube 60x7x4mm, fibra 0.9mm, fara conectori    1×8 PLC splitter, SMF-28e 0.25mm bare fiber, body size 50*7*4mm, 1260~1650nm, 1m p...

Mai multe detalii

Spliter PLC 1x16

Adaugat in Spliter PLC • 13/08/2016

Spliter optic PLC (Planar Lightware Circuit) 1x16, 1260-1650nm, steel tube 60x7x4mm, fibra 0.9mm, fara conectori    1×16 PLC splitter, SMF-28e 0.25mm bare fiber, body size 50*7*4mm, 1260~1650nm, 1m...

Mai multe detalii

Spliter PLC 1x32

Adaugat in Spliter PLC • 13/08/2016

Spliter optic PLC (Planar Lightware Circuit) 1x32, 1260-1650nm, steel tube 60x7x4mm, fibra 0.9mm, fara conectori    1×32 PLC splitter, SMF-28e 0.25mm bare fiber, body size 50*7*4mm, 1260~1650nm, 1m...

Mai multe detalii