Mediaconvertoare WDM 2 fibre + 2 RJ45 10/100/1000 POE

In stoc

** Aceste media convertoare functioneaza in 1310 nm si 1550 nm
** GIGABIT
Media convertor WDM 20 km:
Intra Fibra Optica si iese fibra + 2 port RJ45, 10/100/1000 POE
Intrarea si iesirea de fibra se face prin conectori SC/PC (nu prin modul SFP).
Are BUFEER 2.5 Mbps
Total Power 25,4 W.
Se pot alimenta la 110 V – 240 V.

Fisa Tehnica

 

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Mediaconvertoare WDM 2 fibre + 2 RJ45 10/100/1000 POE”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

CATALOG PRODUSE