Mini OTDR ELOIK seria ALK-3000

In stoc

Mini OTDR 1310/1550 nm
“Ecran LCD Touchscreen de 5 Inch”
Interfata smart intuitiva
Tester UTP/FTP (wire map)
Are LUMINA ROSIE DE 2 mW si Power Metru inclus
Dynamic Range 24 / 22 dB, detection range -50~+26 dBm
Are APLICATIE iOLA pt diagnosticare retele GPON!
* Poate verifica reteaua de Fibra optica si dupa al 2 lea SPLITER Optic ( PLC ) .
* Se pot face masuratori din casa clientului pana in OLT GPON , dar fara semnal din partea OLT ului .
* Functioneaza pana la 60 km.
Rezultatele pot fi exportate in format PDF.
Real-time OPM
Conector: FC/UPC si SC/APC
Porturi: USB, RJ45
Stocheaza peste 10.000 rezultate de test
Baterie de 4000 mAh
Greutate 1kg
Dimensiuni 165mm x 130mm x 45mm

Submit your review

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reviews

There are no reviews yet.

CATALOG PRODUSE