OTDR ELOIK seria ALK-8000-A

In stoc

Ecran LCD Touchscreen de 7 Inch
Interfata smart intuitiva
Testare PING
Are LUMINA ROSIE DE 10mW , are Power Metru inclus
Dynamic Range 32 /30 dB
Are APLICATIE iOLA pt diagnosticare retele GPON !
* Poate verifica reteaua de Fibra optica si dupa al 2 lea SPLITER Optic ( PLC ) .
* Se pot face masuratori din casa clientului pana in OLT GPON , dar fara semnal din partea OLT ului .
* Functioneaza pana la 200 km.
Conector SC/APC
Porturi: 2 x USB, RJ45, Jack audio 3,5mm
Stocheaza peste 10.000 rezultate de test
Baterie de 5200mAh
Greutate 1,55kg
Dimensiuni 246mm x 173mm x 70mm
Lungimi de unda 1310/1550 nm

Submit your review

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reviews

There are no reviews yet.

CATALOG PRODUSE