Power Meter pt retele GPON

In stoc

Power Meter pt retele GPON marca americana DEVISER EP300CW
Masoara fibra optica de la +10 la -40 dBm
Lungimea de unda: 1310/1550/1490 nm.
Are rezistenta la SOC, APA si PRAF. Are protectie din cauciuc.
Acest Power Metru este dedicat pentru retelele FTTH

care utilizeaza tehnologia GPON .

Cele doua intrari de FIBRA OPTICA sunt folosite pentru

masurarea urmatoarelor lungimi de unda :

* mufa din partea stanga (vedere din fata) se utilizeaza

pentru masurarea nivelului optic pe 1310 nm ( RX OLT )

* mufa din partea dreapta (vedere din fata) se utilizeaza pentru

masurarea nivelului optic pe lungimea

de unda de 1490 nm ( TX OLT ) si 1550 nm ( CATV ).

Fisa Tehnica

Submit your review

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reviews

There are no reviews yet.

CATALOG PRODUSE