Receptor pt GPON cu 2 iesiri OR8000 F- cu MANAGEMENT

In stoc

2 iesiri x 104 dB,

CU ISOLATOR FILTER BLOCK 1490 nm ,

without downstream ,

SC/APC, -9dBm sensibilitate,

alimentare externa 220V

Are afisajul in digiti pe un mic ecran.

Are AGC foarte PERFORMANT.

Se MONITORIZEAZA de la DISTANTA

toti parametrii receptorului:

nivel – semnal de intrare optic , nivel iesire RF,

temperatura , tensiune alimentare .

Se pot seta praguri de minim si maxim

de alarmare a semnalului optic si RF .

Se poate seta de la distanta nivelul si Tiltul pt semnalul RF.

Are alimentator extern 9 V.

Submit your review

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reviews

There are no reviews yet.

CATALOG PRODUSE